O firmie

Firma DUDEK została założona w 1995 roku z inicjatywy Sławomira Dudoń, który do dnia dzisiejszego jest jedynym właścicielem firmy. Siedziba firmy znajduje się w Tomicach przy ulicy Krakowskiej 24.

Od początku naszej działalności zajmujemy się produkcją i sprzedażą kręgów betonowych, krawężników drogowych, obrzeży, kostki brukowej, płytek betonowych oraz całej pozostałej galanterii betonowej, a także wykonujemy usługi brukarskie, ogólnobudowlane oraz projektowanie ogrodów małej architektury krajobrazu a także obszary przemysłowe
i aglomeracje miejskie.

Do dnia dzisiejszego mamy bardzo bogatą galerię wykonanych usług. Posiadamy bogatą gamę własnych maszyn budowlanych- przez co skracamy okres wykonania usługi. Nasza kadra składa się z dynamicznych, ambitnych oraz doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Dzięki regularnym szkoleniom jesteśmy coraz doskonalsi w naszej profesji i możemy na bieżąco dostosowywać się do zmian na rynku.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom w 2008 roku otworzyliśmy skład w Kalwarii Zebrzydowskiej na ulicy Jagiellońskiej 70 - Droga Krajowa nr. 52 Kraków-Bielsko Biała. Składy cieszą się wysoką popularnością, dużą ilością stałych klientów oraz firm wykonawczych natomiast wykonane usługi mają grono zadowolonych klientów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.